ul. Świętego Czesława 16 
61-583 Poznań

 

Tel: 795-111-619

 

GODZINY OTWARCIA
pn-pt: 10.00 - 21.00
sob: 10.00 - 18.00
niedziela zamknięte

 

Imię, nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości
kopia do nadawcy
   

Jest nowoczesną metodą natleniania naskórka z zewnątrz jak również wprowadzania do głębszej warstwy skóry wysokosprężonego tlenu z rozdrobnionymi kropelkami soli fizjologicznej oraz substancji aktywnych takich jak np. witamina C. Tlen jest pierwiastkiem niezbędnym dla prawidłowego metabolizmu, zmniejsza zakłócenia w przypadku pigmentacji skóry, poprawia aktywność immunologiczną organizmu, a także wpływa na efekt medestetyczny, stymulując komórki szczególnie fibroblasty do odnowy międzykomórkowej. Profilaktyczne korzystanie z tlenu opóźnia proces starzenia organizmu i jest sposobem na zachowanie młodości i urody. Stosując tlenoterapię możemy osiągnąć bardzo dobre efekty kosmetyczne dzięki substancjom aktywnym, które dodatkowo wzmacniają  działanie zabiegu. Mezoterapie tlenową poleca się zarówno posiadaczką cery suchej, jak również trądzikowej, naczyńkowej i wyjątkowo wrażliwej. Jet glass poprzedzony jest demakijażem oraz peelingiem organicznym, a zakończony delikatnym masażem twarzy, szyji i dekoltu.

 Czas trwania około 1 godz

Zapraszamy na zabieg mezoterapii igłowej ze znieczuleniem w cenie od 150zł za 2ml Strong Anti Age Lifting -prezent dla nowych klientów od Beautyderma

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Razem taniej.. weź ze sobą koleżankę a zabieg mezoterapii mikroigłowej bedziesz mieć 50 zł taniej- oferta ważna od 20.04.2018 do 12.05.2018

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Maska z osocza bogatopłytkowego w cenie 199 zł na dowolną partie-efekt mocnego napięcia skóry!!! Zabieg promocyjny do końca kwietnia :-)

MASKA Z OSOCZA PRP

Beautyderma © 2014 Wszelkie prawa do kodu HTML, zdjęć, tekstu i opisu zastrzeżone. Kopiowanie, cytowanie, użytek publiczny w części lub w całości bez zgody autora zabronione. Nazwy własne produktów, logotypy, znaki handlowe i towarowe zostały wykorzystane wyłącznie w celu promocji usług. Zawartość strony ma charakter wyłącznie informacyjny.